25.03.2017 14:00   o 2mes 8d 10h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
26.03.2017 10:30   o 2mes 9d 6h 35m 3s
26.03.2017 10:30   o 2mes 9d 6h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 13:00   o 2mes 9d 9h 5m 3s
26.03.2017 10:30   o 2mes 9d 6h 35m 3s
26.03.2017 10:30   o 2mes 9d 6h 35m 3s
25.03.2017 14:00   o 2mes 8d 10h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 15:00   o 2mes 8d 11h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
25.03.2017 17:00   o 2mes 8d 13h 5m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 12:30   o 2mes 9d 8h 35m 3s
26.03.2017 13:00   o 2mes 9d 9h 5m 3s
16.01.2017
U17 Development Cup 2017: Fínsko - Slovensko 1:1
16.01.2017
Futbalový kalendár na týždeň 16.1. - 22.1.2017
16.01.2017
Granatkinov memoriál: Štvrťfinálová prehra v rozstrele
15.01.2017
Granatkinov memoriál: Malatinský nechváli bojovnosť, ale kvalitu
14.01.2017
17-ka odcestovala na turnaj Development Cup do Minska
Región
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
LM-STK-2016/2017-0125zmena miesta MFS
LM-STK-2016/2017-0124zmena miesta MFS
LM-STK-2016/2017-0123Poplatok za delegované osoby .
LM-STK-2016/2017-0122Poplatok za delegované osoby .
Disciplinárna komisia
LM-DK-2016/2017-0111Miroslav Zubaj
LM-DK-2016/2017-0110neopodstatnená námietka
Komisia rozhodcov
LM-KR-2016/2017-0036Podklady KR LFZ do ÚS č.18 jar 2016-17
LM-KR-2016/2017-0035Podklady KR LFZ do ÚS č.17 jar 2016-17
LM-KR-2016/2017-0034list R Bubniaka
LM-KR-2016/2017-0033Sťažnosť TJ Sokol Beňadiková
Matričná komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Súťaže
Slovekon - I. Trieda LFZ dospelí (Muži)
1.trieda dospelí, 13. kolo
III. Trieda LFZ dospelí (Muži)
3.trieda dospelí - sk. B - Penzión Larion, 13. kolo
III. Trieda LFZ dospelí (Muži)
3.trieda dospelí - sk. A - Bombovky, 13. kolo
I. Trieda LFZ dorast U-19 (Muži)
1.trieda U 19 - sk. B, 10. kolo
I. Trieda LFZ dorast U-19 (Muži)
1.trieda U 19 - sk. A, 10. kolo
I. Trieda LFZ žiaci U-15 (Muži)
U 15 - malý futbal, 10. kolo
I. Trieda LFZ žiaci U-15 (Muži)
1.trieda U 15 - sk. A, 13. kolo
I. Trieda LFZ žiaci U-13 (Muži)
U 13 - malý futbal - Kormanov pohár, 10. kolo
I. Trieda LFZ žiaci U-11 (Muži)
Prípravka U 11, 9. kolo